| AnonimNeamt a întrebat:

Salut Tpu..Am si eu nevoie la romana de o compunere de 10-15 randuri in care trebuie sa prezint intamplarile unui fulg de zapada. Insa in compunere trebuie sa am asa : - Sa prezint, pe scurt, intamplarile pe care le-am imaginat, - Sa-mi exprim opinia despre viata fulgului de nea, -Sa am un continut adecvat tipului de text si cerintei formulate si - Sa respect limita minima de spatiu indicata..Va rog compuneti voi ceva...De 10-15 frumos ...mai asa de clasa a 7 -a si dau funda + vot big grin P.S. :

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Poți scrie despre cât de mult îl iubești tu pe Ovidiuhee hee

| SunnyDay88 a răspuns:

Fa pasi la categoria corespunzatoare!

si puneti mintea la contributie(in plus aici nu se fac tema)

| AnonimNeamt explică (pentru SunnyDay88):

Tu travestitule sa taci :o ca faci binewinking eu am pus o intrebare raspunzi bine iti dau funda.
nu du-te dracu sa te ia ok?

| SunnyDay88 a răspuns (pentru AnonimNeamt):

Transexuala e mama ta care s-a facut cand a vazut ce oligofren a adus pe lume!

| AnonimNeamt explică (pentru SunnyDay88):

Bagamias pla`n matha de travestit cu trompa ce esti vezi-ti de sorta ca scapa la mwie. Orfane!

| Pimpux a răspuns:

Ai aici deja 10 randuri. voi chiar atata de inculti sunteti ma? pentru ce dracului mergeti la scoala?