| Alexandru_Valentin_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare adresata fetelor ( de preferat intre 16 si 20 de ani ) pe voi ce va atrage la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Damonana a răspuns:

Modul in care se comporta cu mine, felul in care ma face sa ma simt, caracterul. Aspectul fizic nu e prioritar pentru mine dar sunt persoane la care ma atrag ochii...adica nu culoarea lor ci modul in care ma privesc.
Bafta cu fetele:*

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt foarte curios cum te poate atrage caracterul cuiva abia cunoscut?

| amyleemuffly03 a răspuns:

Ochii,buzele,sa fie bine facut (nu zic musculos ) sa fie intelligent bland si nebun si sexy foarte foarte sexy

| RAY a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Felicitari pentru sinceritate, doar aspectul fizic atrage nu altceva

| AnonymousSSR a răspuns (pentru amyleemuffly03):

RESPECT, te respect fiindcă ai spus adevarul, ce **** mea...toti "ahh..contează caracterul" ca sunt multi urați cu "caracter si suflet" si sunt "forever alone"...

| RAY a răspuns (pentru AnonymousSSR):

Corect,foarte multi sunt vesnic in lista de friendzone iar curvari frumosi cu un carcater de rahat au multe iubite

| Coco_Daniela_1996 a răspuns:

Caracterul in primul rand