| AlexBitza a întrebat:

Aceasta e o intrebare adresata fetelor cu vasrtele intre 14-16 ani.Deci sa o luam cu inceputul -buna as vrea sa stiu cam ce vor fetele de la un baiat de fapt cam ce baieti le atrag si acum sincer >as vrea cat mai multe raspunsuri. Ce va atrage mai mult la un baiat : aspectul fizic, caraterul sau situatia materiala? sau daca toate in ce masura?

Răspuns Câştigător
| yoannah a răspuns:

Băiatul care știe sa ma facă fericita chiar dacă nu e lângă mine, care ma face sa ma simt importanta, care îmi arata ca ma iubește prin gesturi marunte (si nu ma refer la cadouri), care ma suna la 1 noaptea doar sa-mi audă vocea înainte de culcare, care e destul de matur încât sa am ce discuta cu el și sa nu ma bage în situații penibilebig grin Sa fie serios și amuzant în același timpbig grin (cam greu... știulaughing )
Aspect fizic - 25%
Caracterul - 74%
Situația materiala - 1% (sa nu fie nici boschetar ce naibalaughing )

11 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Aspectul fizic 35 %
caracterul 60%
situatia materiala 5%

| Mwhahahaa a răspuns:

Pai sa fie frumos si in exterior dar si in interior, sa stie sa se poarte, sa-mi fie fidel, sa nu fie foooarte gelos, sa aiba incredere in mine, 50% love, 50% money.laughing
i'm jocking.

:* funda?

| Angiutssa a răspuns:

Pai.in primul rand imi plac baietii.Normal ca mai intai observi aspectul fizic.Nu trebuie sa fie cine stie Mr. Univers, trebuie sa fie ingrijit si sa zambeasca.Probleme apar daca e foarte dragut si cand deschide gura.Boom.nu stie sa lege 2 cuvinte, vorbeste numai despre el, injura si alte chestii. Un baiat care sa ma atraga ar trebui sa aiba simtul umorului, sa fie inteligent, sa ma faca sa ma simt bine.La varsta asta nu prea ma intereseaza situatia materiala.
Hmm.recapitulare:
Aspect fizic:40%
Caracter:59%
Situatia materiala:1%

| Ceva ciudat. a răspuns:

Buna.Pai in primul rand depinde de fata.
Unele se uita la aspectul fizic.Deci daca baiatul nu arata bine...Nu e nici atentie din partea fetei.
Altele se uita la ce e in interior.Si daca acea fata are destule lucruri in comun cu baiatul poate fi de ajuns.
Sunt si acele fete materialiste care intr-adevar se uita doar la situatia materiala.
Dar eu cer ca cele mai multe vor ca partenerul sa fie dragut, sa ii acorde atentie fetei, sa aiba destul timp pentru a o asculta, sa aiba lucruri in comun, adica de exemplu cand ies pe undeva sa nu se ajunga la subiecte penibile gen "Cald azi nu?"
Ce vor fetele de la un baiat?
Simplu.[Imi cer scuze daca repet anumite lucruri].
In primul rand afectiune.Atentie.Sa fie surprinse cu lucruri "marunte" dar din inima.Sa fie plimbate.
Si cred ca.cam atat.happy

| AlexBitza explică:

Portocala eu nu iti pot raspunde pentru ca sunt baiat dar ce pot sa spun e despre mine sincer nu sunt nici bogat nici sarac nu pot sa spun ca sunt frumos sau urat pentru ca asta ramane la aprecierea celorlati iar caraterul nu stiu ce sa spun despre poate doar ca nu sunt ca ceilalti baieti si anume nu imi place sa injur sa ma dau in spectacol doar sa intru in gratiile unora sau sa ma fac placut printr-un comportament din ala de "cartier" dar nici unul din ala care tace si se lasa batjocorit. O zi buna si va multumesc mult pentru raspunusuri cred ca or sa-mi fie de ajutor.

| Lalala a răspuns:

50% aspect fizic
45%caracter
5%situatie meteriala

| ladygaga_9914 a răspuns:

O sa fiu sinceralaughing

Prima data ma uit la aspectul fizic. e si normal. mai intai te uiti la fizic si apoi incepi sa il cunosti vorbind cu el.
Caracterul: sa fie amuzant, destept, respectuos, dragut.
Situatia materiala nu prea ma intereseaza.adica nu vreau unul de bani gata sau fitos dar nici sarac lipit pamantului laughing adica nci sa n`aiba bani sa ma scoata la un suc...

| BilliOnaire a răspuns:

De obicei cand te indragostesti sau iti place o persoana, la prima vedere ar fi dupa aspect. dar daca il cunosti. si nu e asa cum ai vrea tu, atunci poate ca ar conta si caracterull... si cred ca situatia materiala nu e atat de importanta, intr'o oarecare masurahee hee sa nu fie nici boschetarlaughingbig grin :*

| deutza_3149 a răspuns:

In principal conteaza caracterul dar as fi ipocrita daca as spune ca nu conteaza si aspectul fizic. In primul rand trebuie sa fie foarte sincer, atent, sa nu fie timid (ma enerveaza baietii timizi care nu spun ce gandesc). Sper ca te multumeste raspunsul meu

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Pai...aspectul fizic si personalitatea.

daca`i un bou si no auzit de bunu` simt dal dracu`oh go on

cat de ...sincer sa zic ii:d

sa vorbeasca deschis depre ce ar vreathinking

big grintie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu prima oara ma uit la aspect si dupa aceea la caracter. Totusi degeaba e frumos daca caracterul lasa de dorit nu? Oricum pentru mine aspectul conteaza 45%, caracterul 45% si situatia materiala 10%