| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU.
Am si eu o intrebare.
Am 14 ani si fata despre care este vorba are 12 ani, aproape 13.
Exista posibilitatea ca o fata sa ma placa daca a spus ca nu dar da semne ca da?
Adica.
Ma complimenteaza, vorbeste cu mine frumos, imi zice buna mereu. Sta pe langa mine, imi zambeste. Nu mai inteleg :/
Dar dupa ce-i spune varul meu ca o plac, el zicea ca era fericita cand a aflat. Dar a auzit mama ei si fata i-a spus varului meu ca vrea sa-mi spuna ceva. M-am dus sa vorbesc cu ea dar nu mai vorbea frumos cu mine. Mi-a zis ca nu ma place si sa-mi gasesc
Pe alta, suparata. Dupa a intrat in casa.
Varul meu era si el acolo. L-am pus sa o intrebe de ce a reactionat asa dar nu a raspuns la intrebare fata. I-a spus doar ca sunt dragut cand nu era mama ei. Dupa cand era mama ei, i-a spus fata sa-mi zica varul meu ca sunt urat si retardat. Mama ei radea :/

Sansele sa ma placa sunt? Eu zic ca da. Si ca mama ei se c-am amesteca in asta si nu o lasa. Ma tot gandesc. Voi ce ziceti?
Mi-e asa. Nu stiu cum sa Zic. Sa ma duc acum sa vorbesc cu ea. Nu e ok laughing cred.
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Din ce povestești tu reiese ca te place, dar ea înca nu este destul de matura pentru a recunoaște în fata părinților. Dacă nu ar fi fost mama în povestea asta, ar fi reacționat altfel, probabil îi este puțin rușine. Totuși, nu trebuie sa confunzi amabilitatea (poate chiar impusa de cineva, adică părinții probabil) cu ce are ea pentru tine. Cel mai simplu ar fi sa vorbești chiar tu cu ea, și sa o lași pe mama ei în pace, ca se baga prea mult. Ei poate nu îi place sa știe toți ca te place pe tine, deci încearcă sa nu Îți pui varul sa o întrebe despre chestia asta. Succes!

| qffwqfw a răspuns (pentru Anonim9114562123):

Poate ma grabesc cu funda dar, cred ca e singurul raspuns pe care l-as "admira" laughing mersi mult. Voi incerca sa vorbesc. Chiar daca imi era "frica", daca zici ca asta reiese, am sa incerc.
An nou fericit ei cu placere pentru funda.
Vad si eu fa mama ei se c-am baga prea mult. Faza e ca i-am spus varului meu sa-i spuna iar daca a fost sincera si chiar nu ma place. Asta acum 3 zile. Sper ca nu a apucat sa-i spuna. As vrea sa vorbesc chiar eu cu ea. Cred ca ai dreptate. Nu cred ca ii place sa fie intrebata asa.
Cu placere happy
Salut!

| Anonim9114562123 a răspuns (pentru qffwqfw):

Mulțumesc frumoș, an nou fericit!