| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare

NU E LEGAT DE SEX SI NU ASTA INTENTIONEZ, UNU TOT SE GASEA SA SPUNA CEVA DE SEX. NU SE PUTEA ALTFEL, SPER CA AM REUSIT SA OPRESC ASTA laughing

Ma place pana la urma sau nu?
Am 14 ani, ea 13.

Un baiat i-a spus ca o plac. Exact ce nu voiam
Sa se intample. Ea dupa vine la mine suparata si-mi spune ca nu ma place. Faza e ca-mi da semne ca da, mai exact : cauta mai mereu sa stea pe langa mine, se baga in seama cu mine mereu, se uita la mine. Mereu se baga in seama si-mi zice "buna" de multe ori. Si zambeste cand trece pe langa mine.
Faza e ca treaba asta s-a intamplat acum 1luna. Tot atunci a fost o treaba, l-am pus pe varul meu sa o intrebe ce parere are despre mine si a spus ca sunt dragut, cand nu era mama ei. Cand era, i-a spus sa-mi zica ca sunt urat si retardat si mama ei cica radea. Nu cumva se baga mama ei in treaba asta? Tot el zicea ca prima oara cand i-a spus ca o plac, inainte sa ii zica baiatul ala. Cica a fost fericita cand a auzit dar a chemat-o mama ei la ea sa-i spuna ceva. Nu stie nici el ce, a auzit doar "aa".

Mai are rost sa ma duc sa vorbesc eu personal cu ea? Sa o intreb daca a fost sincera sau daca chiar nu ma place si sa o intreb daca ma place si nu o lasa parintii? Am putea avea o relatie in secret. Dar faza e ca nu stiu cum sta treaba. De atunci nu am mai vazut-o, vin caldurile acum. Ma voi duce foarte des sa o vad. Nu stiu cum sa fac. Ce spuneti? Ma place sau nu? :/ eu nu inteleg si ma tot gandesc la treaba asta...

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

De cand tot pui intrebarea astea? Cred ca am vazut-o de 3 ori celputin.
Esti inca copil mic, stai pe puta ta si vezi-ti de treaba ta.
Ce relatie pe ascuns la 14 ani? laughing))
Si ce o sa faci cu ea? Mai ales ca e si nehotarata?