| Maryanalin a întrebat:

am si eu o intrebare care suna cam asa:
Ma intalnesc cu o fata si vrem sa facem sex si nu se scoala, se pune pe mine se freaca de mine si nu se scoala. Tin sa precizez ca am mai facut sex cu ea si se scula fara probleme pana acum cateva luni cand am facut sex cu ea si dupa cateva penetrari imi venea sa ejaculez si m-am abtinut si am vrut sa pun prezervativ si s-a inmuiat dupa ce am pus prezervativul. Ea a incercat sa ma faca sa se scoale inapoi si nu a reusit nici ea si nici eu... de atunci cand ma vad cu ea nu se mai scoala si nu stiu ce sa fac sa fie bine! Ma puteti ajuta sau a mai patit cineva asa vreau un sfat ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e la tine. Din cauza emotiilor posibil sa nu ai erectie deloc sau erectie slaba.
In fine, posibil ca penisul sa se ceara un pic lasat in "concediu" daca intelegi ce vreau sa zic. Fa o pauza mai indelungata si vezi apoi ce se intampla. Daca prietena ta te iubeste, te va intelege si va fi alaturi de tine.

| Maryanalin explică (pentru anonim_4396):

Chestia e ca am fost cu alta fata si se scula fara probleme nu aveam nici macar o problema dar cu fata asta cu care am avut problema asta, nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maryanalin):

Poate nu simti deloc atractie sexuala pentru ea.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„Ma intalnesc cu o fata si vrem sa facem sex si nu se scoala..."
===
Adică cum, e somnambulă?!? sau nu se scoală pentru că stă doar culcată, nu că ar dormi?

| Emilian65 a răspuns:

Fa o pauza la sex de cateva luni, nu te mai gandi la ce ti s-a intamplat si dupa acesta pauza totul va fi normal.

| FruttiFresh300 a răspuns:

E posibil ca atunci când ești cu ea, sa te gândești la ce s-a întâmplat atunci și asta sa fie problema. Îți dorești să nu se mai întâmple, dar prin simplul fapt ca te gândești la ce s-a întâmplat nu ți se ridică. E o problema de ordin psihologic cu siguranță.

| Misteryy a răspuns:

Salut, iti recomand sa faci un consult medical, daca in urma unui consult medical reise ca nu ai nimic atunci se exclude cauza (organica) iar acest lucru inseamna ca este psihologic, ce trebuie sa retii, nu te ingrijora ca vei ramane impotent, ca vei ramane fara iubita tot restul vietii, acestea sunt scenarii ce nu te ajuta si probabil sunt irationale, important este sa te pregatesti de un consult, daca este psihologic se va rezolva destul de rapid deci stai fara griji, mult noroc si la cat mai multe!

| Maryanalin explică:

Ai vorbit si tu cand trebuia sa taci!