| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca faci sex anal iti pierzi virginitatea?

17 răspunsuri:
| Katy20p a răspuns:

Depindende daca esti fata sau baiat? Nu normal ca nu, daca esti fata?

| Andreea202 a răspuns (pentru Katy20p):

In cazul fetei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca faci anal ramai virgina dar nu una originala laughing

| Andreea202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar totusi virginitatea ramane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wai câtă prostie.
Nuuu normal că nu, ești încă pura și neatinsă de nimeni. Virginitatea nu tine de himen, că poți să ai himenul slab și să ții se rupă fara penetrare laughing
Exista mai multe tipuri de virginitate, mentala/emoțional/spirituală și fizica, nici nu trebuie sa faci sex(cu penetrare) pentru a te "dezvirgina" mental emoțional e suficient să-ți dai limbi până -n gat cu oricine sau sa te expui in locuri indecente. Și papa virginitate. Pentru că ai făcut deja sex, doar că nu a fost penetrare vaginala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea femeii dispare/se pierde numai in cazul in care aceasta intretine primul contact sexual ''adevarat'' din viata ei in timpul caruia in vaginul ''pasaricii''' ei a fost introdus un penis real al unui baiat/barbat. Virginitatea NU se pierde in cazurile in care fata/femeia respectiva intretine contacte sexuale anale sau orale. Sanatate!

| Willis a răspuns:

Acum vorbind popular, în fund nu vei mai fi virgină, dar, în păsărică vei fi virgină. Pentru că nu o introduci în vagin, normal dacă ești virgină, așa vei rămâne până o introduci și acolo.

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Vorba cantecului :
Intru in tine ca metrou in depou
Am rosu la pasarica dar am verde la popou laughing

A-Tentat si Samir - La popou te-am ars ( Parodie Muzicala )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Lesbianele sunt virgine toata viata chiar daca au multa activitate sexuala?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

D.p.d.v. pur teoretic atat lesbienele veritabile si mai ales misandrele raman virgine intreaga viata.

| Willis a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Din moment ce folosesc penisuri de plastic, și vibratoare și dildouri, nu cred că se mențin ele virgine toată viața. Le mănâncă rău să probeze tot felul de jucării. În toate găurile.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, ti-o pierzi! Virginitatea este echivalenta cu inocenta si puritatea unei fete, ori practicarea sexului, indiferent ca-i oral, anal sau vaginal, nu mai este considerata virginitate, inocenta sau puritate, ci dimpotriva.
Inca ceva: un anus dezvirginat (deflorat, rupt) in urma sexului anal, se poate vedea cu ochiul liber la orice control medical.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Paul754880338 a răspuns:

La atat de putin a ajuns sa se rezume acest univers al dragostei si sexului? Atat de mult a devansat instinctul, puterea de cunoastere a partenerului si a ta insati? Cuvantul virgin(a) este foarte relativ, dar lipsa de cunoastere si dorinta de a iesi in evidenta in ciuda necunoasterii este imensa se pare ...si inca creste.

| Donsavas a răspuns:

Cum sa rămâi virgin sau virgina cand te f'ti? Nu conteaza unde

| DanTomodan69 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu vad legatura cu misandria si lesbienele pentru ca misandria se poate dezvolta dupa o trauma la orice varsta, si la 50 sau chiar dupa ce au terfelit tot orasul cat pentru toata viata laughing