| LolLzz a întrebat:

am si eu o intrebare.Deci e o fata in clasa mea la fel de inalta ca mine de aceiasi varsta ca sa nu lungesc, ma inteleg bine cu ea si se tot uita dupa mine in ore si nu stiu daca ma place cum pot afla?

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

Poti afla discutand cu ea, pur si simplu! Nu iti ascunde sentimentele! Daca tii la ea cu adevarat vorbeste cu ea. Poate sentimentul e reciproc.Insa e pacat sa iti bati joc de ea.Ai grija de tine.Si toata fericirea din lume daca e sa fiti impreuna.Deci sfatul meu este sa discuti cu ea despre asta si sa stabiliti.Te puup! Mult succes:*!

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Se uita si ea big grin. Poate ca tu o placi si tocmai de aceea esti atent la privirile ei smug