| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata de aceiasi varsta cu mine. E putin mai inalta dar faza e ca e in clasa cu mine si neam imprietenit spunandu-mi ca ea e mama mea iar eu sunt puiul ei dar toate ca un fel de alint.In pauza ma ia in brate imi zice puiul mamei dar nu tot timpul.As vrea sa stiu cum sa o cuceresc sau sa stiu daca ma place dati-mi o mana de ajutorcrying.

Răspuns Câştigător
| mayalory a răspuns:

Hmm, probabil joaca asta de-a mama si puiul, o va face sa te vada nu ca un barbat ci mai degraba ca pe cineva mai inferior, de care trebuie sa aiba grija lol. Ar putea fi o solutie. Spune-i ca vrei sa schimbati regulile pentru o perioada. Tu sa fii tatal ei, si ea copilul tau, asa in gluma, intr-un final ea te va putea vedea ca pe ceva superior ei, se va simti protejata ca in cazul unui barbat care isi apara iubita. Si o poti lua tu in brate etc.si sa-i vb frumos, o vei cuceri, succes!

1 răspuns:
| KostyCool a răspuns:

Pai :
1.Fa`i complimenteelaughing
2.Cumparai flori, ciocolata, etc.
3.Invit-o in oras, la tinee.
4.Knd te ia in brazte ii spui :Te iubesclaughing
5. Pune pe cineva sa o intrebe ce parere are despre tine si daca ii place de tine.
6.Intreab-o direct(fata in fata).laughing
FUNDAA?puppy dog eyes