| Anonim2452333312 a întrebat:

Am si eu o intrebare este adevarata teoria ca grasii au penisul mic? Am putina burta si vreau sa slabesc ca lumea bine, nu va ganditi ca sunt unu dintre ei dar vreau sa stiu daca se poate ca penisul sa mai creasca in dimensiuni?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Da creste, de fapt iti,, dezvaluie o parte din el,, daca apesi baza penisului vei simti o perna de grasime.
Astfel reducand proportile zonelor din jur penisul ramane asa si va iesi in evidenta automat vei putea,, intra mai bine,, fara ceva sa fie intre voi precum burta sau intelegi tu

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am slabit 15 kg si nu am observat nici o diferenta doar ca aveam grasime si parea mI mic dar poti slabi

| LPCTSTR a răspuns:

Penisul creste neafectat de grasimea corporala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa iti creasca daca slabesti...