| Guccy626 a întrebat:

happy
Am si eu o intrebare..imi place de o fata din clasa si ma intreb ce sa fac ca sa fiu cu ea. A fost recent banchetul si ne-am simtit bine, vorbesc frumos cu ea, si o respect.
Cum o pot face sa ma placa? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| xDirectioner5 a răspuns:

Nu poti face o fata sa te placa, pentru ca nu e asa usor, doar daca sunt naive.
De unde stii ca ea nu te place? Stiu ca-i foarte greu s-o intrebi, dar o viata fara riscuri e o viata netraita.
Eu inca nu am facut acest pas, dar sper ca tu s-o poti face, in orice caz comporta-te cu fata aceea asa cum ai facut-o pana acum! Iti urez succes, si macar incearca sa-i zici, daca nu poti anunta-ma mai am si alte planuri!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ar fi bine sa o respecti in continuare si sa nu-i pui intrebari tampite.

| Maxim96 a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea

| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Buna! pai fai si tuh o descriere ca sa ne dam seama cam ce fel de persoana e si la ce gesturi reactioneaza

| XxspeedxX a răspuns:

Deci daca o vrei iai apararea cand e acuzata de ceva recunoaste tu fals ca esti vinovatul, sisa sti ca la mine e aceeasi sitoatie eu am incercat sa elimin concurenta, de obicei fetelor la place de baiesti mai frumosi deci de aia fai poze baiatului cu mai multr fete si arata-i celei care vrei sa o ompresionezi pozele si in plusvorbeste pe facebook cu ea in fiecare zi. Funda! Mult noroc!

| GigiDin13 a răspuns:

Spune-i in fata ca o placi ffs e chiar asa greu