| DnZuuL a întrebat:

Salut tpu...Am si eu o intrebare la care dau funda...Deci ce le place cel mai mult fetelor la un barbat..Si ce ar putea fata barbatul ca sa impresioneze fata?

3 răspunsuri:
| alexandrag a răspuns:

Pai imi plac complimentele (dar care sa-si aibe rostul, nu dinalea ieftine), imi place cand baiatul se intereseaza de mine - ce-mi place/nu-mi place si nu este sec in conversatii, cand este amuzant insa nu face glume pe seama mea, sau a altora, si imi mai place cand un baiat imi ofera MICI cadouri. O fata nu trebuie impresionata de un baiat, trebuie sa faci in asa fel incat sa-i starnesti interesul si e a ta. Iti pot spune ca cel mai bine merge atunci cand dupa ce te dai la ea o perioada si o ignori cateva zile. ea va veni singura la tine ai sa vezi... chiar functioneaza iti spun din proprie experienta. uite aici asta http://s3-ec.buzzfed.com/......514-16.jpg

| hunterpainting a răspuns:

Increderea,

| NeneaGogu a răspuns:

Dupa cum se vede in poza ai un pahar cu lapte si niste gustari, treci la treaba si lasa iubareala, mai papa vreo 10 ani si p'orma vino si intreba de fomei