| abstract56 a întrebat:

am si eu o intrebare mai cretina da. Cum fac sa-mi dau si ma ejacuez mai greu. de obicei cand stau cu prietena mea si imi sta pe penis ma ejacuez cum fac sa nu ma mai ejacuez asa repede straight face urmeaza sa facem dragoste. si nu stiu cum sa fac. Va rog

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

O doamne.

| unknownn a răspuns:

Tu esti roman?
Sa nu-mi spui ca nu esti corigent la Limba si literatura romana ca nu te cred!

| mrjohanys a răspuns:

Pai nu faceti si gata

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Pai in primul rand, atunci cand faceti dragoste sa folositi prezervativ. In primul rand, te scapa de o sarcina nedorita, si apoi, cu prezervativ nu simti totul acolo, si nu o sa te scapi asa usor. Daca chiar ejaculezi repede, atunci mai faceti-o odata. A doua oara tot timpul te scapi mai greu, a treia si mai greu, etc.

| TuRneR01 a răspuns:

Grea limbile Romana

Poti incerca cu un prezervativ (iti va incetini ejacularea) si nu te gandi la acel moment nu-l mai savura asa din plin... gandeste-te la bunicata goala sau la un moment scarbos din viata ta.Asa nu vei mai fi concentart pe lucrul ala si nu te vei mai excita asa repede.
Daca nu a mers poti incerca inca odata peste 15-20 minute a 2-a oara iti dai drumul mai greu.

P.S 1 : cand simti ca-ti dai drumu oprestete pentru o perioada 1-2 min
P.S 2 : poti suferi de ejaculare precoce deci ti-as recomanda o vizita la ginecolog.
P.S 3: sunt diferite pastile / spray-uri care te fac sa te ti mai mult.

| AngelaMatache892 a răspuns:

Pune-ti un dop de ureche in varf si nu o sa "te mai ejaculezi"laughing

| lCatherine a răspuns:

Nu poti sa-ti incetinesti ejacularea, este un fenomen normal cauzat de catre corp atunci cand te exciti, deci nu poti incetini nimic.