| faraone a întrebat:

in curand urmeaza sa fac sex cu persoana iubiita sunt virgin si ea la fel... si ma ejacuez numai cat stau cu ea adica se pune pe penis etc. ce as putea face happy va rog e urgent macar la 10 minute sa ajung cu ejacuarea va rog

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este un fenomen normal la virgini. Dar daca faceti odata protejati, si continuati apoi tot protejati, ai sa vezi ca nu mai ejaculezi asa de repede.

| WildDream a răspuns:

In primul rand sa va protejati!
E normal sa termini mai repede pentru ca nu ai experienta. Dupa ce termini prima data schimbi prezervativu si continuati cu al doilea numar.
PS: sper ca nu aveti 12-15 ani si vreti sa faceti asa ceva pentru ca ar fi mult prea devreme.
Si inca ceva: faceti PROTEJAT!

| availablehandyman a răspuns:

Sall! din cauza orgasmelor tale ejaculezi asa repede, cand vei face sex cu iubita ta nu te gandi la ejaculare, gandeste-te la o partida cat mai lunga! asa vei rezista mai multwinking

| Veleno1 a răspuns:

"Ejacueaza" tu in spatiu

| ToTuleOK a răspuns:

Daca esti virgin nu prea cred ca ai avea ce sa faci, prima oara rezisti 5 min maxim daca zici ca ejaculezi cand se pune pe penis, in fine difera de la barbat la barbat bafta.