| Psihopatu123 a întrebat:

.. Am si eu o intrebare ce as putea face cand stau cu prietena imi dau drumul ma mai atinge asa cateodata la penis si ma ejacuez fara sa-mi dau seama. straight face sunt virgin ce as putea face va rog frumos nu radeti.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai face abuz de masturbare, iar cand te masturbezi, invata sa te controlezi, fa in asa fel incat sa dureze macar 30 de minute un episod, invatand cum sa te abtii. Nu e usor dar in cativa ani vei invata ca orice barbat.