| faraone a întrebat:

am si eu o intreabare mai. Rusinoasa cum as pute asa fac sa nu ma mai ejacuez asa repede vreau sami satisfac prietena si nu stiu cum ma ejacuez prea repede cam 1-2 min ce as putea face fara unguente spreiuri etc happy Dau funda va rog

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste prezervativ durex extra safe

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns:

Nici nu stii bine sa scrii dar deja ai trecut la satisfaceri de femei. fara creme sau spray nu ai cum.esti slabut, dar in timp o sa reusesti.robabil faci sex din an in paste si esti f la inceput, de aia ejaculezi cum spui.cu ce te deranjeaza o crema? nu-ti face nimic rau.si poti sa eu tragi juma de ora fara probleme.ok mai incearca cu cialis, ori viagra ca si alea iti intirzie nitel ejacularea.au un prezervativ, sau vezi ca mai sint ceva bauturi, acele sticlute f mici cu un suc care contine si ceva chestii pentru erectie si prelungirea actului sexual.bafta si spor la treaba. daca esti tinar si esti la inceput in meseria asta nu este ejaculare precoce.doar daca dupa un an tot la fel se intimpla atunci da este ejaculare cum zicea cineva pe aici

| EddiWeed a răspuns:

Ba tu ai ejaculare precoce, asa se numeste din cate am inteles eu.du'te si vorbeste cu un urolog ca asta cam e o problema.ia'ti inima in dinti si spune'i ca nu te tine decat 2 minute si nu poti sa iti satisfaci femeia

| extreme0708 a răspuns:

Eu zic ca esti tanar si "pui prea mult suflet in ceea ce facilaughing)"
Parerea mea este sa te masturbezi inainte de contactul sexual, sau daca stii ca o sa ai parte de ceva inainte cu 2, 3 zile sti ce ai de facutwinking da ai grija sa nu exagerezihappy

| uyhhjhjhkjhkjh a răspuns:

Înainte de a face sex cu prietena ta îţi recomand să te masturbezi înainte cu 1/2 ore şi aşa vei ţine mai mult...
Sau în caz contrar după primul număr o mai pupi o mai mângâi şi dupa cateva minute cand se ridică iar gogu treci la treabă cu al doilea număr.

| Legirl a răspuns:

Pur si simplu nu te gandesti la faptul in sine, te gandesti si tu la alte lucruri, la...ce stiu eu veverite moarte, camioane de zahar si alte din astea, ca daca te gandesti ¨, o sa termini la fel de repede. Have fun!