| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.A trecut o saptamana de cand am facut dragoste cu prietenu meu. Dupa cum am mai mentionat am fost pe ciclu dar nu a contat. Am inceput sa ne sarutam si a zis sa incercam totusi si am zis ca bine. La inceput a incercat sa o bage dar m-a durut.A incercat de vreo cateva ori si in cele din urma am simtit putin ca mi-a bagat-o:d. intradear a bagat-o putin dar nu toata. dupa cateva zile m-am uitat si eu daca mai sunt sau nu. mi se pare altfel dar oricum credeto ca sunt sanse sa raman? a trecut o saptamana nu simt absolut nimic nici o durere nimic. Mentionez ca nu s-a terminat deoarece dupa ce am simtit ca ma doare am zis ca o lasam pe alta data.Va rog sa ma ajutati.tot acolo mie gandu daca s-ar putea sau nu sa raman. mentionez ca eram a doua de zi de menstruatie. happy. Ajutati-ma dau funditsa.Credeti ca s-a rupt himenu? Si credeti ca sunt sanse sa raman? Va rog sa ma ajutati. Multumesc!

5 răspunsuri:
| NonEinstein a răspuns:

Ba da Kitty se pune problemă, ii vorba de substanta pre-ejaculatoare, şansa e mică dar posibila.

| k_7073 a răspuns:

Sa-i contrazic pe cei doi idioti din inaintea mea:
1 e doar posibil sa se fi rupt himenul (vezi tu data viitoare)
2 la ciclu nu ai ungerea buna si de aia e mult mai dureros. Cheaguri de sange AAAHHHH scarbosilor CCCHHHH
3 din moment ce esti pe ciclu sansele sunt infime sa ramai insarcinata

| NonEinstein a răspuns (pentru k_7073):

Ia auzi băi inteligentule pe cine faci tu idiot.Eu am spus ca is şanse mici si tu ai spus la fel, idiotule.

| KittyKit a răspuns:

Daca te-a durut, inseamna ca ti-a rupt himenul.Cat despre sarcina nici nu se pune problema daca nu a terminat in tine

| Denisadeny1 a răspuns:

Eu zic ca nu sunt sanse sa ramai dar cred ca nu e bine ca ati facut dragoste cand u aveai menstruatie