| 10051989 a întrebat:

happy am si eu o intrebare sunt impreuna cu iubitul meu de 7 luni avem o relatie la distanta dar ne iubim extrem, de mult si nu putem trai unul fara celalalt si in vara ma voi intalni pentru prima data cu el si vreau sa o fac cu el voi credeti ca este o idee buna? ps eu am 16 el 22 multumesc mult

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Pana cand nu te vezi cu el,pana vezi ce simti alaturi de el, nu poti spune,, ne iubim extrem".Te cam grabesti si nu vad de ce...ia-o mai incet!

| StorrY a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna. pentru ca tu la distanta il stii dar nu stie ce reprezinta el si ce gindeste. poate dupa ce o vei face o sa uiti de el. asta iti va zice el.

| VoiceWithin a răspuns:

Hey!
Nu te avanta asa repede daca v-a vedeti prima data... Mai lasa putin, ca acum este momentul sa vezi daca tine la tine ramane cu tine indiferent, daca nu tine la tine te v-a parasii imediat ce ii zici ca nu esti pregatita. Apoi vei putea lua tu adevarata hotarare happy.

| KristyNbk a răspuns:

Pfff, ca baiat iti spun ca nu e bine ce faci.winking nu conteaza ca stai cu el de 7 luni, ca tu n-ai de unde sa stii ce face el in timpu` asta. si n-ai cum sa iubesti asa de mult pe cineva pe care nu l-ai vazut decat la web, si l-ai auzit la telefon. Eu zic ca nu`i bine ce vrei sa faci, acum fiecare face ce vrea cu viata sa. happy

| roxanuta1999 a răspuns:

Eu zic ca e doar daca tu esti pregatita...