| de21311 a întrebat:

Buna TPU am o relatie la distanta
nu ne-am vazut niciodata ne intalnim la vara, ne cunoastem de un an de zile si suntem de 9 luni impreuna happy
ne iubim extrem de mult si la vara vrem sa o facem... suntem amandoi virgini, eu ma simt pregatita, am o problema. nu-mi pot lua gandul de la asta, mereu am pofte de chestia asta si ma masturbez de mai multe ori pe zi. credeti ca e o idee buna sa o facem la vara?
va rog nu judecati

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jalnic sa crezi in straini pe internet, ce pe internet daca nu vrajeala, minciuna?
ala sigur are iubita si te tine pe post de rezerva sexuala la nevoie, in fine

| neutrino a răspuns:

Daca voi va iubiti iar gandul tau numai acolo este, idea ta este foarte buna: in aceste conditii chiar nu mai conteaza cum arata el, si nici macar daca el exista sau nu in realitate.

| Doub a răspuns:

Heeheeelaughing)).
Nu v-ati vazut niciodata, da' va iubitilaughing). Baai, poate il placi, da' sigur nu e iubire.

| SkyPilot a răspuns:

Nu stii cu adevarat nici cum arata nici cine este. Daca nu il placi? Daca nu te place?
Eu mi-am cautat o sotie online. Am reusit abia la a 7-a incercare. Daca vrei, pot sa iti povestesc cate ceva pe privat.

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

Intre timp am vazut din cealalta intrebare a ta ce varsta ai. Esti cam micuta pentru sex. Mai bine mai astepti pana pe la 17-18 ani si nu ii promiti nimic baiatului. E acelasi baiat din intrebarea precedenta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce se iubesc astia doi care sunt impreuna de 9 luni cu exceptia faptului ca nu au fost niciodata impreuna, nu s-au vazut niciodata si stiu unul despre celalalt doar informatiile pe care au fost dispusi sa le impartaseasca (a se citi "calitatile" si "minciunile").

Cineva se va alege cu buza umflata dar, atat timp cat prostia se plateste, nu am nici o problema cu asta.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ceea ce traiti voi este o iluzie. Un vis frumos, si atat. E cazul sa mergeti la cateva intalniri adevarate, sa vezi daca el este asa cum crezi. Pe internet, poti foarte usor sa te dai ceea ce nu esti. Daca ati asteptat atat de mult, de ce sa va grabiti?
Calmeaza-te, ca sa se calmeze si hormonii tai.

| Ceva123 a răspuns:

Am o relatie de 3 ani. Tot de pe urma internetului (jucam acelasi joc) si sincera sa fiu la primele doua intalniri avute pana acum mi-a demonstrat ca e aceeasi persoana, chiar mai romantic, decat as fi crezut...in fine.
Nu sari ca arsa ca s-ar putea sa te frigi!
Si daca tipu te iubeste asa cum zici te va respecta pana in panzele albe, dar sfatul meu mai asteapta ai timp pana la 50 de ani daca te tine sa faci "treaba faina".
Ai grija si bafta!