| fluturassss a întrebat:

am si eu o mica problema, zic eu :d. acum cateva luni am avut primul contact sexual. iar de atunci de fiecare data dupa ejaculare nu mai pot face nimic din cauza usturimii preputului.la inceput ma durea enorm cand decalotam penisul.prietena mea imi spunea ca este normal sa ma doara si cu timpul durerea va disparea.dar nu stiu din ce cauza ma ustura acum dupa ce ejaculez. tin sa precizez ca la fiecare contact ne-am protejat. astept raspunsurile. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Joker92 a răspuns:

Este simplu, nu ti s-a rupt pielita complet, de aceea te ustura!
Fa-o o data fara si cat mai tare sa se rupa de tot, dupa este ok(dupa o saptmana de durere).

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai cel mai probabil o infectie cu candida (neluata pe cale sexuala, dar pe care activitatea sexuala o agraveaza). Du-te la un urolog sau un dermatovenerolog.

| LaraLary a răspuns:

Sti ca din cauza atei apar niste probleme dar in timp se rezolva.