| anonim2533 a întrebat:

Acum doua saptamani am avut pentru prima oara contact neprotejat, nu s-a terminat in mine dar el isi facuse cu o seara inainte l*ba si nu s-a mai spalat deloc nici ziua urmatoare cand am facut-o.
Dupa contactul sexual, mai exact dupa 6 ore de la el am sangerat, nu foarte mult. A 3a zi am luat postinor2 si dupa imi venea sa mananc incontinuu si ma ustura rau daca nu ma duceam sa fac pipi imediat. Dupa o saptamana de la incident am facut-o iar, de data asta protejat si ca la carte. Nu s-a intamplat nimic doar ma durea in timpul actului si ma durea si sub burta.
Dupa 3 zile ne-am jucat, fara penetrare si tot asa ma durea sub burta, si acum dupa 5 zile de la contactul ala protejat, incepu sa ma doara burta extrem de rau si am sangerat un pic. Nu mult, vreo 5-6 picaturi cat sa se faca o pata mai maricica acolo, sangele nu e de un rosu aprins, ci un maroniu spre rosu cam asa.

Ce poate fi? Va rog sa ma ajutati orice sfat ajuta, sunt speriata

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz NU se poate oferi un raspuns care sa poata fi apreciat ca fiind si rational si corect din cauza modului ilogic si irational in care ai procedat. Fiindca nu este precizat cert in ce moment al ciclului menstrual a fost intretinut contactul sexual neprotejat, formularea unui raspuns corect in aceste conditii devine imposibil de a fi oferit. Daca in urmatoarele 7-8 zile NU porneste menstruatia, in acel caz va trebui sa se efectueze un test de sarcina pentru a stabili cu certitudine daca exista sau lipseste hormonul de sarcina hCG in urina. Multa sanatate!

| sofisis a răspuns:

Pastila aia a 3 a zi ai luat-o fix degeaba. Poate fi o infectie sau o sarcina sau o raceala. Mergi la medic!

Răspuns utilizator avertizat
| Bastanul2018 a răspuns:

Ar fi ok daca ai face un test de sarcina. nu ai nimic de pierdut. Multa sanatate?

| HACKERprogamer123 a răspuns:

? Da