| Pissy a întrebat:

Hei . Am si eu o problema. Am 17 ani. De sambata ma injunghie sub coasta stanga si nu e prima data. De jumatate de an se intampla asta,dar de fiecare data ma luau durerile cand ma aflam la calculator si aveam impresia ca e din cauza pozitiei in care stau. Pe atunci durerile nu erau atat de avansate. Acum, de sambata, nu mi-a incetat durerea deloc. Astazi am fost la doctor si mi-a dat sa fac analize si ecografie abdominala. La inceput m`a intrebat cand am avut menstruatia luna trecuta,iar dupa aceea mi-a spus ca se gandeste la o sarcina extrauterina sau sunt semne de la crestere. Va rog sa imi spuneti daca ar putea fii o sarcina extrauterina. Luna trecuta am avut menstruatia dupa 19 februarie pana pe 25-26 februarie,iar ciclul menstrual este de aproximativ 24-25,uneori si 26 de zile. Contact sexual am avut neprotejat dar fara ejaculare in prezenta corpului meu. De 1 an de zile de cand mi-am inceput viata sexuala nu am avut niciodata contact protejat si nu am ramas gravida. Mentionez ca am si dureri in timpul actului sexual. Am nevoie de ajutor. Multumesc !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta rezultatul medicului.El este cel mai in masura sa te ajute.Sanatate multa.

1 răspuns:
| iam2good2u a răspuns:

Pe bune? pui intrebari din astea aici? mai mergi la un medic, si la inca unu si tot asa pana afli ce ai. nu o sa afli niciodata informatii vitale pe net