| bogdy2121 a întrebat:

Salut tpu....am si eu o nelămurire acum vreo 2—3 sapt am dezvirginat-o pe prietena mea si nu i-a curs sange deloc de ce?(mentionez am facut-o fara prezervativ) funda

Răspuns Câştigător
| ForWhat a răspuns:

Buna. Sunt mai multe cauze. 1. are himenul elastic. 2. probabil din cauza efortului (gen a foscut sport bla bla bla) e posibil sa i se fi rupt mai de mult. 3. mai incearca e posibil ca din prima sa nu-ti fi iesit (conteaza pozitia, marimea si a ta si a ei). 4. nu era virgina

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dupa 3 saptamani de zile te-ai trezit ca prietenei tale nu i-a curs sange la dezvirginare? De ce nu ai intrebat-o atunci care este cauza de nu i-a curs sange? Afla ca una din cauze este existenta unui himen elastic, care face ca himenul sa nu se rupa la primul contact sexual.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Doua posibilitati, 1 exista femei care nu sangereaza sau 2 nu ai dezvirginat.o tu ( se intampla frate, toate sunt virgine laughing