| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare am facut sex cu prietena mea si nu am impins prea tare si nu a curs sange, daca pe prezervativ a cazut putina sperma care am sters o imediat sunt sanse sa ramana garvida? desii nu cred ca am dezvirginat o ca nu a curs sange deloc si ea era virgina, dau funda

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu i s-a rupt himenu nu inseamna ca nu ai dezvirginato odata ce a intretinut un contact sexual nu e virgina.

| alinutz911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si in cazul care nu i s-a rupt himenu si pe prezervativ era un strop de sperma care l am sters sunt sanse mari sa ramana gravida?

| FaraSareDoi a răspuns (pentru alinutz911):

Habar n-am dacă poate sau nu. Cel mai posibil da, în cazul în care încă mai era ceva acolo.
Dar de ce naiba nu ai cumpărat alt prezervativ? Chiar așa greu să cumperi mai multe? Ia rezerve data viitoare.

| alinutz911 a răspuns (pentru FaraSareDoi):

Pai am avut 2 punu in care m am terminat si cel de al doilea l am pus ca sa fiu sigur ca nu se rupe.Si pe cel de al doilea cand am incercat sa il pun sa frecat putin de sperma de pe penis si de asta ma tem

| anonim_4396 explică (pentru alinutz911):

L-ai sters dupa sau inainte sail bagi in vagin?

| alinutz911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inainte

| FaraSareDoi a răspuns (pentru alinutz911):

Greu cu sexul ăsta.laughing
Dacă zici că l-ai șters bine, stai calm. Nu vom avea nepoței.

| anonim_4396 explică (pentru alinutz911):

Apoi ce mai intrebi toate bazaconiile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O data ce a existat penetrare, chiar daca himenul nu s-a rupt in totalitate, virgina nu mai este.
Si da, sunt sanse sa ramana insarcinata si daca nu i s-a rupt himenul sau fiind virgina.
Depinde si de perioada ei a lunii.

| Blamely a răspuns:

Dacă a existat penetrare, atunci himenul e rupt, sunt acele puține cazuri norocoase cărora nu le curge sânge. Cum am mai spus, prezervativul are o substanță menită sa ucidă spermatozoizii, deci dacă l-ai sters, e ok.

| d3javw a răspuns:

Pai nu cred ca fata mai era virgina..sau daca era o ai u prea mica

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Daca ai facut sex cu iubita ta, crezi ca ea mai este virgina? laughing