| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. am si eu o problema am 12 ani.si da ma masturbez >des:" dar am observat ca mi s-a luat putin pielea de pe capul penisului..si nu mai e asa " lucioasa " e ca o pata alba..uscata..in plus ma doare acea " ata".mi-e frica sa nu fiu iptent..sau sa am hiv/sida..please help. funda.sad:-ss

6 răspunsuri:
| jstme a răspuns:

E grav tata...du-te la doctor ca e de rau...in curand o sa se usuce si o sa cada!laughing

P.S.big grinoctorul sa fie Psiholog!

| quiX18 a răspuns (pentru jstme):

Misto raspuns laughing) a ras bine.Ma eu as interzice internetu la copii pana la 16 ani.

| Azµre a răspuns:

Se cheamă candidoză, trateaz-o! Clotrimazol cremă 21 de zi tratament, și folosește săpun cu ph neutru.
Cel mai important SPUNE PĂRINȚILOR.

Răspuns utilizator avertizat
| badboy18 a răspuns:

Du-te la un dr