| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.
am 15 ani, si am penisul de dimensiuni mari, cand zic ca e mare zic de 22cm si imi e teama ca nu prea o sa am multe relatii sexuale.

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Si de ce spui ca nu o sa ai relatii sexuale?

| Doηηa a răspuns:

Ohoho naspa. Ce e prea mare strica. laughing

| niku93 a răspuns:

Trist ba...

| ARSENÁL a răspuns:

Mai taie din el! - apoi masoara-ti si coeficientul de inteligenta.

| romichete a răspuns:

Dar 22 nu'i ceva enorm.eu spre ex am 18-19 si nu m-ar supara sa am 22-24.crede-ma este destul loc sub "soare" pentru totibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate eu vorbesc serios.nu sunt vreun cocalar sa pun intrebari pe net sa vada altii cat am eu **** intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai din discutiile pe care le-am avut cu niste prieteni/prietene nimeni nu ar face sex cu un baiat cu asa penis.