| secret_1165 a întrebat:

Sant baiat am 17 ani si am o problema cu penisul are doar 13cm si as vrea sa intretin relatii sexuale dar mha simt captiv in propriul corp si nu stiu ce sa fac sad ma ajuta cineva va rog

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dimensiunea penisului tau este absolut normala, nu ai absolut nici un motiv de ingrijorare.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O ai prea mică pentru sex, freacă-te de covor!
Hai, serios, câtă vreme e peste 8 cm, este perfect pentru sex.
Nu contează lungimea baghetei ci magia din ea!

| username_8290 a răspuns:

Pai du`te la doctor sa nu fie o problema medicala. daca nu este chiar crezi ca, conteaza asa mult?!? nu. conteaza cum esti tu ca baiat si ce faci cu ea... laughing)).

Pe bune acum nu aveti alt ceva de facut decat sa masuratsi? Colegii mei ( 14 ) sunt obsedatsi de chestia asta si TOATE fetele fac misto de ei. Chiar crezi ca merita sa fi complexat?

| mydreams a răspuns:

Lasa-ti penisul asa, nu toate fetele se gandesc sa fie mare penisul tau, asa esti tu, nu conteaza marimea lui ci cum o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du`te la un doctor si daca nu esti multumit de marime` poti sa-ti faci un implant`... intr-adevar este destul de scump din cate am auzit. dar cred ca meritawinking Succes!winking