| dstoian a întrebat:

Am si eu o problema. Am doua conturi windows carora le-am uitat parola. Precizez ca am windows xp. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| saman a răspuns:

Dai Ctrl-Alt-Delete le apesi deodata si acolo sa nume scrii Administrator si iti intra in windows welcome blabla intri in my computer -control panel- user account si dai pe userul la care ai uitat parola si remove password

2 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Sa pui intrebarea la categoria Jocuri PC/online

| tzintzi a răspuns:

Ce poti face? Sa muti intrebarea la o categoria potrivita si dupa aia astepta raspunsuri