| Eusuntaici11 a întrebat:

Am doua conturi de Facebook ale căror date de logare le-am uitat. Sunt conturi din trecut si as vrea sa scap de ele dar nu mai stiu nici email si nici parola.
Niste sugestii?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu mai sti nici mail nici parola, lasa-le asa dupa un timp Facebook le va sterge de la sine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca habar nu mai ai de ele de ce te mai chinui sa le stergi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le sterge de la sine, daca e reportat va fi "dezactivat" numai in unele cazuri in care facebookului i se pare ca incalca regulamentul lor.
Daca poti dovedi facebookului ca-s ale tale, dai report si selectezi unde scrie ca "e contul tau".