| Dony20 a întrebat:

Am si eu o problema care doresc sa fie luata in serios. De cateva saotamani 2 - 3 fac sex zilnic, chiar si de 2 ori pe zi, numai protejat! Astazi dupa ce am avut un singur act sexual normal... la 1 ora dupa acel act protejat a inceput brusc ca ma manance tare de tot penisul in zona capului si putin mai jos si cand ma uit jumatate din capul penisului era umflat si se vedea o vena foarte strident, acea vena era foarte umflata, dupa cateva minute mancarimea a incetat si penisul in 2 ore si-a revenit la normal. Ce sa fie? A mai patit cineva asa ceva? Este grav? Oricum o sa ma duc la un medic dar vreau sa stiu cateva pareri!
Rog seriozitate!
Am 21 de ani! si in timpul actului sexual nu intampin probleme de nici un fel!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai facut o iritatie de la prea mult sex. Cu totii am patit-o cand eram tineri si navalnici, nu e nici o problema

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar medicul urolog pe baza consultarii vizuale a anatomiei penisului tau se poate pronunta in mod autorizat si profesional. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog si urmeaza sfaturile care ti le da acesta.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man iti zic eu clar ce s-a intamplat e o chestie relativ rara ai patit si ti sa iritat o vena eu mai patesc de ex la picioare am exact aceleasi simptome. lasa sexul mai moale 2-3 zile si iti trece si ai grija sa fi bine lubrifiat cand lucrezi pe viitor ca adevarul e ca nu e foarte riscant dar e neplacut si poate conduce la cateva complicati.

| Condratt a răspuns:

Salut.
Verifică data de expirare a prezervativelor (eu am avut surpriza ca la un momentdat prezervativele cumpărate să fie expirate), și ar putea fi o inflamație.
Poate fi și din cauza frecvenței cu care faci sex, de asemenea să fi apărut o inflamație.

| florinel15 a răspuns:

Salut este norma dupa atat sex incearca sa faci sex o data pe saptamana si nu este grav, asa ca nu te speria. Funda?