| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o problema, de saptamana trecut m-am certat cu iubita mea si nu mai vrea sa vorbeasca cu mine, nu stiti de ce fete nu vor sa vorbeasca cu baietii atunci cand se cearta cu ei? si daca m-ati putea ajuta cum sa o fac sa ma iertepuppy dog eyes

8 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Pentru a fi mai explicit.trebuie sa spui si motivul pentru care v-ati certat. Daca pentru tine, acest fapt nu este important si crezi ca totul se rezuma la cadouri si la iertari, inca nu esti pregatit pentru o relatie.

| Dariusuu a răspuns:

Pai daca chiar e suparata pe tine inseamna ca ai facut un lucru destul de grav.

Spune-i sa te ierte, si ca iti pare rau. Va aprecia asta.

Iar daca nu te va ierta, tu stii ca ai spus ce trebuia.

Si data viitoare incearca sa nu o superi.

Cere-ti scuze. Si lucrurile vin de las ine.

Numai bine iti doresc.

| Raiiiisa a răspuns:

Ca sa invete sa pretuiasca ceea ce au, sa nu se plictiseasca cu prea mult bine si sa vada ce pot pierde!

| Smile3 a răspuns:

In primul rand...de ce v-ati certat?!

| Retardatus9000 a răspuns:

Poi deci... Fetele in primul rand au nevoie de liniste probabil ca va plange o saptamana...Du-te la ea cu o floare si o cutie de ciocolata zicandaui doar imi pare rau.Si daca vrea sa-ti zica ceva no lasa sa vorbeasca cum a scos un cuvant o iei in brate repede! asculta ce zic faci exact cum ti-am zis. Apropo cati ani ai?

| diana0213 a răspuns:

Iti ceri iertare cat poti tu de sincer pentru ce ai gresit. Daca te iubeste te iarta. Nu o s-o lase inima sa te lase sa pleci. Iti spun din propria mea experienta. Bafta!

| AncutzaDragutza2000 a răspuns:

Pai dc v-ati certat?confused. faza e ca daca te iubeste nu te va lasa sa pleci doar dk ai facut ceva ff grav..incerca sa ii dai flori sa ii ceri dee o mie de ori scuze. sper ca tte-am ajutat.

| xXHrun3sXx explică (pentru AncutzaDragutza2000):

Pai nu mai stiu nici eu exact motivul ca ne-am certat demult:-