| yAdrian a întrebat:

Am si eu o problema. M-am ras de curnad la zona intima si a crescut putin parul si ma cam ustura si ma si mananca. Sunt baiat. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu crema calmanta si nu cumva sa te scarpini ca e jale!
Abtine-te cat poti de mult si daca chiar e atat de ..insuportabil,maseaza incet cu degetele, dar NU TE SCARPINA!

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Te razi iar...

| fuzzer a răspuns:

Foloseste o crema care calmeaza iritatiile.

| xxx8 a răspuns:

Pai pune crema pentru arsuri caci daca nu se poate infecta dar daca nu ai crema merge si cu ulei de floarea soareluiwinking

| redy04 a răspuns:

Cand te mai razi in zona intima. fa-o cu lama. Si cu grija.