| TomaKa1900 a întrebat:

Am si eu o problema mai delicata...I-am cerut unei fete daca vrea sa fie prietena mea, ea mi-a zis ca se mai gandeste.
A trecut o saptamana si a zis ca nici nu s-a gandit( am intrebat daca il iau ca un nu tacerea, ea a zis sa astept). Problema e alta: am aflat ca este cu cineva din ziua in care am intrebat-o eu(mai mic ca ea), iar apoi m-am intalnit cu ei (un grup mai mare) si m-au mintit ca sa scape de mine sa se duca nu stiu unde...
Banuiesc ca nu mi-a raspuns ca in caz de ceva, sa vina la mine, chiar nu stiu ce sa fac in privinta asta.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Te duce cu vorba. Daca voia sa fie cu tine atunci iti spunea clar de la inceput. Uita-o.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsul cred ca-l banuiesti: nu vrea sa fie cu tine deocamdata dar probabil te are in vedere intr-un plan de rezerva. Eu asi da-o dracului.

| RAY a răspuns:

In geneal noi oamenii luam o decizie rapid si greu renuntam la ea, cum sasi spuna altceva sa nu te superi si sa lase de buna ziua?

| Lawliet14 a răspuns:

Prietene, cred ca alergi dupa cine nu trebuie.

| Țoglă a răspuns:

Nu mai umbla după ea.