| Sarmalute a întrebat:

Am terminat clasa a 12-a si imi place de o fata care este in clasa a 11-a.Ea nu este din oras cu mine, este dintr-un sat din apropiere. Vorbim doar pe facebook.Eu zic ca ne intelegem bine si vreau sa ii spun ca imi place de ea.Pot sa fac asta pe facebook.Sa ne intalnim e cam greu. Ceva pareri?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate prea complicat esti la varsta strabaterii cearsafurilor la tine trebuie sa primeze sexul, in cazul asta NU, este pierdere de timp rupe legatura

| WaterDrop a răspuns:

Pai daca distanta iti ridica o problema sa stii ca relatiile de acest gen supravietuiesc foarte greu peste timp, daca unul dintre voi nu este dispus sa se deplaseze constant. Gandeste-te bine daca vei fi capabil sa o faci, altfel nu are rost. Mai bine gaseste-ti una din acelasi oras.

| FanulMeu a răspuns:

Chiar daca dinstanta e o problema incercati sa savurati fiecare minut petrecut impreuna! poate va supravietui si mai e doar un an pana cand veti putea sta impreuna la camin (Asta daca mergeti in acelasi oras la facultate )