| bogdannn9696 a întrebat:

am vazut o fata pe facebook, despre care stiu ca e din aceelasi oras ca si mie si are 15 ani, iar eu in august fac 17. Bun, acum ce as putea sa vorbesc cu ea, adica cum sa incep o discutie cu ea, ce sa ii spun, ce subiecte sa abordez, cum sa ii cer numarul in scopul de a mai vorbi. si pana la urma cum sa o invit in oras, daca s-ar putea sa imi dati un ex de dialog, mentionez ca nu am mai vazut-o in realitate si nu ne cunoastem.

2 răspunsuri:
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Pai ii dai like la o poza sau com.
Ca orice fata, o sa iti scrie pe chat :multumesc sau la com :multumesc. U poti sa ii scrii pe chat Cu placere! Si dupa aia

Tu:ce faci? :*
Ea:...(nu stiu ce o sa iti raspunda ea)
Tu: ii faci un compliment
Ea:Multumesc!
Si o sa ajungeti sa vorbiti mai multe. Intreab-o ce clasa ii, la ce scoala ii si dupa aia cere-i nr de telefon! Poate la inceput o sa te refuze, dar puteti vorbi pe fb zilnic si sa il ceri! Bafta!

| Ankutzaaa a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui asa:
-Buna
-Ce faci?
Dupa mai multe bagari in seama timp de vreo saptamana. apoi ii spui :
-Ce faci azi? sau. nu ai vrea sa iesim in parc sa ne vedem si face 2 face?
Si vezi ce zice.

E atat de simlubig grin
Parerea mea!
Oricum succes!:*