| Dragos199610 a întrebat:

amnevoie de sfaturile voastre.de dimineata am urmarit un filmulet porno si cam pe la amiaza m-a luat o durere puternica de stomac urmata de o durere si mai puternica de testicule pe care inca o mai am si in acest moment. vreau sa stiu de ce mi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca te-ai excitat foarte tare in urma vizionarii! Ori faci un dus rece, ori te descarci biblic, personal, sau cu ajutorul prietenei, daca o ai!

3 răspunsuri:
| ciara111 a răspuns:

In timpul filmului porno ti sa facut rau? pentru ca eu nu stiu de ce s-a intamplat asta, poate fi o coincidenta doar, si ti sa facut rau de la ce ai vazut acolo, pentru ca nu e nimic frumos in asta

| rena99 a răspuns:

Fara gluma dar te-ai excitat

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Creca din cauza pumnului(Stii la ce ma refer, nu?)