| anonim_4396 a întrebat:

As avea cuiozitatea sa va intreb ce parere aveti despre diferentele de varsta intr-o relatie? Ca de ex. unul din parteneri sa aiba 15 ani iar celalalt 30.Va astept comentariile =)

8 răspunsuri:
| MadaxElena a răspuns:

Daca fata are varsta de 15 ani iar baiatul 30 poate ajunge la inchisoare. avand in vedere ca la 15 mintea e frageda si nu prea gandesti atunci, respectivul de 30 poate face ce vrea cu persoana de 15.nu e bine.

| Vvistula a răspuns:

15 ani diferenta eu cred ca ala de 30 care nu are cum sa fie decat barbat este pedofil fara nicio gluma

| drhotzu a răspuns:

Pai legal vornind este pedofilie si corupere de minori... PUSCARIE!

| Xenya a răspuns:

Nu este normala o asemenea relatie!

| e1xtz a răspuns:

Cred ca ai sindromul tourette..ai mai ntrebat asta de 2 ori..si inca nu iti este clar..probabil inca mai este specificat si in legea penala..ca pedofilie...pe langa corupere de minori

Răspuns utilizator avertizat
| gogoɴicɑ a răspuns:

Dragostea nu are limite ( rolling on the floor )

| eeeel a răspuns:

Nu prea sunt de acord. Mi se pare prea mult.