| chocolate27 a întrebat:

Ce parere aveti de diferenta de varsta dintre parteneri?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Cele mai lungi relatii sunt acelea intre parteneri de varste diferite. Unul dintre e va fi intotdeauna mai matur si va tine relatia undeva pe linia de plutire.Mie mi se par cele mai ok.

17 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sincer? mie nu mi-ar placea sa`mi gasesc un iubit mult mai mare ca mine, cel mult 4 ani sa fie intre noi diferenta.prefer un copil la fel ca minelaughing glumesc, am 18 ani.

| NickiMinaj a răspuns:

Cu cat mai mica, cu atat mai bine.

| zeeeeeex a răspuns:

Daca e dragoste, varsta ar trebui sa fie cea mai mica preocupare pe mintea voastra indragostita. Rautati la adresa voastra vor fi adresate, fi sigur de asta, daca e diferenta mare, dar daca nu va intereseaza si va vreti unul pe altul... Atunci va pot ura Multa fericire big grin.

| ioanadanny a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza varsta prea tare.important e sa fie intelegere si respect.

| Ramo_9946 a răspuns:

Nu conteaza varsta, intre mine si iubitul meu sunt 8 anihappysi nu prea se obs pentru ca eu par mai mare de 14 ani sunt inalta si dezvoltata si maturizata prea de vreme.Dup mine varsta nu conteaza pre mult intr-o relatie doar sa fie iubire, intelegere si afectiune.Tot timpu va fi cineva sa comenteze in privinta la dif de ani dintre voi, si la mine sunt unii care comenteaza dar ma doare undeva cand eu stiu ca ne iubim.Asta e tot ce cont.Baftabig grinhappy

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Ramo_9946):

Ba draga mea, scuza-ma ca iti spun, dar uneori conteaza. Si eu am un prieten cu 5 ani mai mare, eu avand 15, el 20. Ti-am citit intrebarea aceea stupida pe care ai pus-o. Deci, in concluzie, conteaza si varsta, deoarece sunt multi care vor de la o fata doar sex. [Cum e si in cazul tau, papusa]

| Ramo_9946 a răspuns (pentru AdinaCrissa):

In cazul meu iubitul nu vrea doar sextongue

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Ramo_9946):

Mda...la ce ai facut cu el la mare, nu, nu vrea doar sexhappy. Fa-i tot tacamul, sa vezi cum te lasa cu buza umflata.
In fine. Viata tahappy

| Ramo_9946 a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Auzi draga mea e problema mea ce am facut eu suntem impr d 1 an si nu am facut nimic.Si nu ma lasa k buza umflata draga mea suntem logodititongue

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Ramo_9946):

La 15 ani logoditi? laughing

| Ramo_9946 a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Si?raised eyebrowsasa am hotarat...mai inklo ne mutam imprtongue

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Ramo_9946):

Mda. .

| Ramo_9946 a răspuns (pentru AdinaCrissa):

Poftim?raised eyebrows

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Ramo_9946):

Hai hai, ca ai inteles. Esti fata desteaptakiss

| AdinaCrissa a răspuns (pentru Ramo_9946):

Ti-am dat un mesaj.

| Doar1îngeR a răspuns:

Depinde cat e de mare diferenta...si depinde de varsta celor doi.
ca e una cand ea are 25 de ani si el 35 si alta cand ea are 18 si el 28.

| Malasuerte94 a răspuns:

Depinde eu am 17 ani nu ma deranjeaza o femeie de 23-25 de ani happy,, dar logic daca u esti cel mai mare sigur vei aia cateva... nemultzumiri probabil din cauza "nematuritatii" partenerului