| SpawNury a întrebat:

Fetelor, o intrebare dificila pentru voi. Scuzati de acum limbajul dar chiar sunt curios. Eu numesc "prosti, handicapati, obositi, copii facuti pentru alocatie etc." baietii ce isi inseala iubitele, si "curve intr-un cuvant" pentru fetele ce isi inseala iubitii, eu am curajul sa zic ca sunt PROST, HANDICAPAT, OBOSIT, COPIL FACUT PENTRU ALOCATIE etc. Dar voi? happy Adica, daca iti inseli iubitul esti CURVA, si majoritatea faceti asta [inselati, ca si baietii] dar are cineva curajul sa recunoasca ce e de fapt? Daca ai inselat si nu te simti curva, de ce nu? Cum te crezi? Dar daca nu ai facut asta, cum te-ai simti daca ai face asta?

9 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

laughing)))))
Bestial.
Nu, nu ma simt curva, pentru ca n-am inselat pe nimeni. Sunt in schimb, nesimtita pentru ce le-am zis unora si n-am de ce sa nu recunosc. ^^
Daca mi-as fi inselat prietenul, atunci da, banuiesc ca m-as considera cum ai scris tu. laughing

| SpawNury explică (pentru zăGhost):

laughing Multumesc pentru raspuns. x_X

| Koalass a răspuns:

Da am curajul sa recunosc ca nu sunt curva dar in schimb pot sa zic ca sunt cam pretentioasa si greu de multumit si asta deranjeaza de multe orilaughing

| AromaTha a răspuns:

Pai mai happy atata timp cat nu exista iubire se poate ajunge la infidelitate pentru ca nu e de ajuns doar 1 din 2 sa iubeasca! iar singura dovada de dragoste pentru mine e ceea cand el/ea tine la aprteneru sau mai mult decat la el/ea insusi! Si nu prea cred ca daca inseli esti (curva) sau (prost handicapat..etc.) Astea sunt ganduri concepute de unele persoane care nu sunt capabili sa accepte faptul ca cel de langa el este oarecum absent in ceea ce priveste bunul simt! Iar cei care inseala o persoana o fac pentru ca nu o iubesc sau nu stiu sa iubeasca nu neaparat pentru ca sunt(curve, proste/i...s.a.)
Cam asta imi este parerea tongue! bye:*

| AromaTha a răspuns:

Scuza`mi greselile gramaticale am scris repedelaughing)big grin

| SpawNury explică (pentru AromaTha):

Nu-i nimic pentru greseli laughing Dar stii, sunt si relatii "puternice" totusi si fata si baiatu' inseala. Este la moda inselatu' si eu ma referam la asta. laughing

| AromaTha a răspuns:

Da este la moda infidelitatea! Pentru cei cu creiru in poseta, pantaloni, sau alt. undevalaughingbig grin!

| SpawNury explică (pentru AromaTha):

laughing Te felicit ca nu esti una dintre ele. big grin

| AromaTha a răspuns:

Eh` dar mersibatting eyelashesblushing :*!