| andrey_4736 a întrebat:

Vreau sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine.Sa o fac direct si sa incerc sa o darut sau sa o intreb pe mess? Cine da primul raspunsul castigator primeste funda. Daca nu vrea sa fie cu mine, dau la toti care ati raspuns funda.Inteles?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Renunta la mess.Invit-o undeva,sa fiti impreuna,doar voi doi.
Si, intreab-o daca vrea sa fie cu tine, privind-o in ochi.Vei intelege raspunsul inainte sa ti-l spuna.
Succes!

4 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos ar fi sa o intrebi direct si apoi sa o saruti. daca te refuza inseamna ca nu stie ce fel de baiat esti pentru ca se vede ca tu vrei sa fi cu ea si te gandesti la cum sa faci sa reusesti. bafta. sper sa reusesti.

| trustbogdan a răspuns:

Nu pe mess. Invit-o la un suc ceva. Sfatul meu. De acolo vedeti voi.

| nicoleta_1310 a răspuns:

Frumos ar fi sa o saruti si sa o intrebarewinking

| HopeAndLove a răspuns:

Intreab-o,dar face to face nu pe messoh go on apoi daca zice da sarut-owinking