| Amy a întrebat:

Am vazut mai multe intrebari care nu au un raspuns castigator. vor ramane in continuare asa? sau ORICE intrebare are un raspuns castigator?
de asemenea as vrea sa va intreb ca parere aveti de cei care pun intrebari si promit funda, insa dupa ce primesc raspunsurile nu o dau(funda). pe mine ma cam enerveaza. scuze categ xoxo

Răspuns Câştigător
| roxydulkica a răspuns:

De cei care promit funde si nu dau sa stii ca am o parere foarte proasta. Daca lumea continua sa fie necivilizata si mincinoasa sa stii ca unele intrebari pot ramane si fara funda chair daca promit funde in cuprinsul intrebarii. Orice intrebare trebuie sa aiba un raspuns castigatori.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Conform politicii site-ului, adminul va da fundița răspunsului care are cele mai multe voturi ca inteligent sau folositor ori amuzant dacă întrebătorul nu a premiat unul din răspunsuri!
Cât privește pe cei care "amenință" cu fundița sunt avizi după cât mai multe răspunsuri sau ceilalți participanți aleargă în van după ea.
Crăciun fericit!
xoxo
Pa, pa.

| Amy explică:

@sqqmpikka
draga mea, ma refeream la cei care promit funda, pentru ca intr-un final sa nu mai dea nici o funda la nimeni...la o intrebare pe care ai pus-o nu o sa primesti raspunsuri la infinit, pentru ca vin altele si altele, iar utilizatori nu o sa stea sa raspunda numai la intrebarea ta. daca nu citesti bine intrebarea, ma intreb de ce mai raspunzi.sa te afli si tu in treba, dar esti cam pe dinafara.

| Amy explică:

@sqqmpikka da, la chestia asta sunt de acord cu tine, dar totusi eu la fiecare intrebare am dat cate o fundita si voturi la raspunsuri, cu toate ca poate unele raspunsuri nu m-au lamurit...

nu sunt disperata dupa fundite insa am pus intrebarea deoarece unii utilizatori promit funda, insa nu o dau la nici un raspuns dup-aia.mai bine nu mai promit nimic si gata, decat sa nu-si tina cuvantul. primul tau raspuns mi s-a parut cam "iritant", sa zic asa... happy

| Lluvia a răspuns:

Ii dau funda raspunsului care merita si daca nu mi-a placut nici unul din raspunsuri mai astept
care e problema?

| Lluvia a răspuns:

Draga @amy am zis ca daca nu imi place nici un raspuns de ce sa dau funda, daca nu aflu ce aveam nevoie?
raspunsul care va merita va primi fundita si daca nu primesc nici unul din care sa aflu ce aveam nevoie de ce sa dau funda?straight face

| Lluvia a răspuns:

@amy ai dreptate si eu dau fundita si voturi dar daca nu ma lamureste nimeni atunci nu acord fundita.happy