| Paul171 a întrebat:

as vrea sa intreb si eu ceva. Mie imi place mult de o fata si ei de mine cred, vreau sa-mi spuneti si mie cum sa fac sa o impresionez sa o fac sa vorbim mai mult?

Răspuns Câştigător
| Tuitiiii a răspuns:

Sall! Poti sa o iei deoparte si o intrebi cev banal '' ce tema am avut la mate ''-daca sunteti din aceeasi clasa - daca nu sunteti du-te la ea si spune-i ''stii ce a facut x?'' bafta!

4 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Sunt fata si afla daca te place spunandu-i ce simti esti baiat, fa u primul pas

| Geniu9 a răspuns:

Eu sunt nou pe forum,cred ca ar fi mai bine de la inceput sa glumiti sa fii nostim sa aveti niste teme de discutie care nu sunt serioase da r cu timpul sa treci la teme care devin mai serioase,pina la urma sa o intrebi daca va iesi in oras cu tine(inainte de asta sa va mai plimbati prin parck, zoo, muzei etc)

| marcs a răspuns:

Pai cere`i nr de tel. daca ti-l da ii buna treaba. daca nu vrea cerei id de mess. si apoi seara ii mai tr un sms de nb vezi ce iti zice... te descurci tu...

| Paul171 explică:

Mersi tuturot pentru raspunsuri, mersi din suflet apreciez raspunsiurile tuturor.