| Paul171 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva.Cateodata stau pe banca singur si incep sa vina niste fete care cred ca ma plac pentru ca tot stau langa mine ma ia de mana, vorbim...stau cu ele, dar eu vreau sa impresionez o fata anume si nu prea stiu cum pentru ca vin si celelalte si nu-s ce sa fac ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Barblaster a răspuns:

Vorbeste intre 4 ochi cu ea.E acolo poti sa te legi de o situatie zicandu-i:
-Auzi ma x dupa scoala poti venii cu mine undeva s-ati arat ceva
Si cand/daca vine atunci intri in vorba si va imprieteniti.Cand esti pregatit o intrebi daca vrea sa fiti 2gather.Mult noroc!