| AltuOarecare1 a întrebat:

Pentru ca vine Sf Valentin as vrea sa impresionez o prietena. Vorbim in fiecare zi.
Nu stiu ce sa ii iau si cum, vreau tare mult sa o impresionez.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Presupunand ca nu are deja pe altulwinking poti s-o arzi romantic cu ursulet si trandafiriwinking a la Valentine's Day - simbolic - si isi da si ea seama cum sta treaba daca e fata desteaptawinking sau o bijuterie, lantisor, bratara cu ceva pandantiv inimioara sa o tinem tot pe acelasi ''decor''.
Cum i le dai?
Pai ii zici : uite ti-am luat ceva de Valentine's ca m-am gandit sa il sarbatorim IMPREUNA daca tot suntem single amandoiwinking si cica se fac cadouri catre persoana de o placemwinking [ nu zice indragostit deocamdata ca te ia de fraierwinking - ma rog poate nici nu e cazu deocamdatawinking ].
De acolo daca te place va zambi/accepta sa iesiti si la un suc/cafea/film /petreceti si voi impreuna ziua indragostitilor.
winking
Cam asa vad eu lucrurilewinking
Bafta.
PS : Imi place ca vad deja cu o luna aproape pregatiri de VD laughing mari romantici sunt romanii laughing)

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

E prietena de vrei s-o faci iubita sau ce?

| AltuOarecare1 explică (pentru alina2k18):

Ceva gen

| alina2k18 a răspuns (pentru AltuOarecare1):

Presupunand ca nu are deja pe altulwinking poti s-o arzi romantic cu ursulet si trandafiriwinking a la Valentine's Day - simbolic - si isi da si ea seama cum sta treaba daca e fata desteaptawinking sau o bijuterie, lantisor, bratara cu ceva pandantiv inimioara sa o tinem tot pe acelasi ''decor''.
Cum i le dai?
Pai ii zici : uite ti-am luat ceva de Valentine's ca m-am gandit sa il sarbatorim IMPREUNA daca tot suntem single amandoiwinking si cica se fac cadouri catre persoana de o placemwinking [ nu zice indragostit deocamdata ca te ia de fraierwinking - ma rog poate nici nu e cazu deocamdatawinking ].
De acolo daca te place va zambi/accepta sa iesiti si la un suc/cafea/film /petreceti si voi impreuna ziua indragostitilor.
winking
Cam asa vad eu lucrurilewinking
Bafta.
PS : Imi place ca vad deja cu o luna aproape pregatiri de VD laughing mari romantici sunt romanii laughing)

| alexwahl a răspuns:

Daca vorbesti cu ea zilnic, ar trebui sa stii ce ii place. Nu cred ca te poate ajuta cineva de aici. Exemple iti pot da, dar nu stiu daca ea v a fii impresionata.

| AltuOarecare1 explică (pentru alexwahl):

Poti sa-mi dai niste exemple? Sau macar cum sa ii dau cadourile/florile.

| AltuOarecare1 explică (pentru alexwahl):

Dar cum as putea face abordarea, sa ii dau cadourile/florile?

| Againrip a răspuns:

Pai in primul rand il iei cu mana si apoi ii iei ce-i place.