| HeroWolf a întrebat:

As vrea sa ma ajutati:
-Cum fac sa stiu daca o fata ma place,sau cum o fac sa ma placa?
Dau Funda pentru raspunsul cel mai bun, dar o sa il testez si daca e bun (funda) happy

5 răspunsuri:
| PsihologMariusIftimie a răspuns:

Atractia se poate exprima mai discret sau mai evident, in functie de personalitatea fiecaruia. Ocheadele, zambetele si dorinta de a fi in preajma ta sunt semne evidente ale atractiei. Sunt cautati baietii cu simtul umorului sau care exceleaza in anumite domenii. Fii vesel, prietenos si cultiva-ti calitatile!

| owlAndreeaIrina a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=91aFu9GRi4Y
Nu stiu cum sa faci o fata sa te placa, eu sunt complet diferita si nu stiu ce ar functiona. Ai putea sa vorbesti cu ea, sa ii dai atentie.
Sper ca, te-am ajutat.

| Maopiscopulesculeandra a răspuns:

Ii poti spune direct ca o placi si ca ai vrea sa fie ceva intre voi.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Vorbeste mult cu EA!

| ParadoxElly a răspuns:

Da-i atentie dupa opreste-te brusc.