| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa si as vrea sa stiu cum fac sa ma placa. Sa stiu ce le place fetelor. Puteti sa ma ajutati?

5 răspunsuri:
| Kleoo a răspuns:

Cind treci pe linga banca ei, potriveste momentu cind e asezata fate ca scapi un toc, apleacate in acel moment cind ei tocul atingeo incet pe picior! happy Sper sa mearga!

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

E bine sa o prvesti an ochii cir k 10 scunde, Apoi privesti partea de jos,
Vezi ce ractie are.
De o cuprinde emotile e a ta
de e stabila e ceva mai greu

| Mychael14 a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Eu am incercat una din variante iar ea mi-a zambit ce inseamna asta

| Draghici_Florin_1979 a răspuns:

Un singur lucru s-al antalegi
Iubire nu se poate convinge
si nici coman
Insinstenta duce mai trziu la brobleme
nu poate fi legata e doar numai tenporala
E bine sa vezi ce gandeste si ea
Priveste-o an ochi circa 10 secunde ca sa antaleaga si ea,
Apoi arata-i intentia ta Priveste-o jos ca sa antaleaga ce intentie fara sa vb,
Atunci vei antalege reactia ei,
De va zanbi ---sau de va fi Sensibila
De zanbeste Asculta sfatul lui Kleoo
si atunci fa fi cucerita de tine

| Mychael14 a răspuns (pentru Draghici_Florin_1979):

Iar cand eu si cu un prieten ne jucam ne impingeam ea a trecut pe acola iar prietenul meu a zis iar ea ainceput sa zambeasca ce inseamna asta ii place de mine.Voi fetele sunteti un adevarat mister noi nu va putem intelege. happy