| MadalinAlin a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot scapa de timiditate... vreau sa vorbesc cu o fata dar sunt foarte timid si nu reusesc ma blochez cand vreau sa vorbesc cu vreo fata.E ca si cum ar ajunge acul unei masini de la Cald la rece...

Răspuns Câştigător
| PieiSatana a răspuns:

Mergi pe strada, vezi o fata care-ti place
( de preferat de varsta ta) si spuinerduna, imi placi si vreau sa-mi dai numarul tau de telefon sa iesim la o prajitura si sa ne cunoastem mai bine. Daca o sa continui sa vorbesti cu ele, cu timpul nu o sa mai fii deloc timid.winking

2 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Stai si tu pe langa unul care stie ce face daca ma intelegi....si ce pnm e comparatia aia cu acul masinii?

| Radu_Mocanu_1990 a răspuns:

Prost te``a mai facut mata