| BlackStar17 a întrebat:

as vrea si eu povesti de dragoste(nu conteaza daca sunt cu final trist sau fericit). dau funda celei mai frumoase povesti de dragoste

1 răspuns:
| dydda a răspuns:

De 6 ani cunosc un tip. L-am cunoscut la ziua verisoarei lui.La trei ani dupa asta mi-a cerut pentru prima oara prietenia.Am fost 6 luni cu el dupa care am aflat ca el mai este cu o fata. Neam despartit dar i-am ramas o prietena adevarata car e ii era mereu aproape cand avea nevoie pentru ca fata aia l-a facut sa sufere. A stat 7 luni cu ea in certuri si suparari zilnice.In ultimele zile de scoala inainte sa inceapa vacanta de vara l-am invitat la o iesire pentru ca imi era foarte dor de el si a acceptat.La cateva zile dupa asta s-a despartit de tipa aia si s-a intors la mine. A spus ca apreciaza foarte mult ca i-am fost mereu aproape si ca numai cine il iubea putea face asta.Acum suntem de un an si 8 luni impreuna si ne iubim mai mult ca niciodata.Nu as mai lasa pe nimeni sa ne desparta:X