| Marria_Anna_2000 a întrebat:

Vreau si eu niste povesti de dragoste cu un final trist...cat mai repede :*

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

A fost odata o poveste frumoasa in care exista o tanara pe nume Katherine, care era cea mai superba tanara pe care o vazuse acel galant vampir, pe nume Patrick, care era inalt, inteligent, se putea stapani si care, mai ales incepea sa simta ceva pentru tanara noastra eroina. S-au casatorit si au plecat intr-o calatorie in jurul lumii. I-a atacat un monstru preistoric, au murit [si au ajuns in Rai] big grin

| peperonies a răspuns:

Ultima ta relatie.

| Allliiieee a răspuns:

Filme de dragoste cu finalul trist sau?