| Andrei9923 a întrebat:

as vrea un sfat din partea voastra pentru ca nu mai stiu ce sa fac. Vorbesc cu o fata pe care o stiu de mult timp si m-am indragostit de ea, ea imi spune ca ma iubeste, insa are prieten de 2 ani, suntem un fel de bff pentru ca fz=)((. Mi-a spus ca daca nu era cu iubitul ei ar fi fost cu mine, insa eu am lasat-o asa si am zis ca e mai bine cu el pentru ca m-am gandit ca o relatie de 2 ani nu e asa de usor de format. Acum cateva zile am iesit afara doar eu cu ea si ne-am pupat, nu sarutat. Deci voi ce ati face in situatia asta? Nu vreau nici sa o pierd sa nu mai vorbesc nu ea pentru ca nu as putea insa nici fz care n-ar fi daca nu era iubitul ei. Va rog sa raspundeti, multumesc

Răspuns Câştigător
| Spartacus12345 a răspuns:

Daca nu renunta la prietenul ala pentru tine, asta este. Pierzi timpul degeaba. Cauta si tu pe cineva. Nu ti-ar fi convenit daca erai in locul prietenului ei. Daca ea se va desparti de el, atunci puteti incerca

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Așa, ține-te după ea să ajungi să fii cu ea împreună și să se ducă să se pupe și cu alți „prieteni" de ai ei, pentru că și cu ei o să vrea să fie „dacă n-ar fi cu tine"

| Andreeush a răspuns:

Dacă are prieten atunci îți pierzi timpul cu ea.

| Crackman a răspuns:

Eu zic, sa iti vezi totusi de ale tale. Daca ai respect de sine... nu o mai cauta. Si poti chiar sa ii avertizezi iubitul ca poate fata ii mai mult decat o iubita ( are mancarimi ). Este simplu una deja in relatie nu prea merge, o sa se ajunga la cearta daca se afla.
Daca o sa faci cumva relatie cu ea, de unde stii ca nu face la fel cu altul cum ai procedat tu.
Te considera gay.